#Seo optimalizace stranek

Linkbuilding a seo

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

penzijní spoření - www.penzijni-pripojisteni-info.cz

penzijní připojištěníPenzijní připojištění je zajímavý produkt s naprosto nevhodný jménem. Nemá totiž s pojištění, ani připojištěním vůbec nic společného. Je to ukázkový případ spoření. penzijní připojištění je spoření se státní podporou, jenž činí až stopadesát Kč každý měsíc, tedy až 1800 Korun ročně.
Penzijni fondy mívají za cíl s našimi peněžními prostředky hospodařit, zhodnocovat je. To konají investicemi. Legislativa a dohled České národní banky ale penzijní fondy nutí k investicím velmi opatrným - velká skupina financí je tak blokována v českých státních dluhopisech, jenž budou vzhledem ke stavu státních financí bezpečné. Nicméně, značí to sic, že penzijni fondy nezkrachují a nepřipraví nás o finance, ale reálné zhodnocení se pohybuje pouze lehce nad hranicí inflace a v krizových letech spíše pod ní.
Penzijni fondy hospodaří s penězi právě těch 4 100000 zainteresovaných, kteří na penzijní připojištění pravidelně měsíčně odkládají část svých výplat, aby si připravili klidné a důstojné stáří.
www.penzijni-pripojisteni-info.cz
29.05.2012 10:32:29
onededeci82
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one